Produkcja

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja ciast, które dostarczamy do sklepów w Namysłowie, Pokoju, Murowie. Odbiorcami tych produktów są - PSS "Południe", PSS "Centrum", indywidualni właściciele sklepów, cukierni.

Ponieważ rozpoczęcie naszej działalności zawdzięczamy usługom tzn. wypiekowi ciast na różnego rodzaju przyjęcia, uroczystości, dlatego też w dalszym ciągu dużą część produkcji sprzedajemy na tym właśnie rynku.

Oprócz ciast, ciastek sprzedawanych do sklepów w formie tradycyjnego wypieku domowego, przyjmujemy również zamówienia na ciasta z okazji uroczystości weselnych, imprez. Na przyjęcia weselne wykonujemy również paczki z ciastem dla gości, które są wręczane przez młodą parę na zakończenie przyjęcia weselnego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciast, tortów i różnego rodzaju babeczek, eklerków i kołaczyków.

Zakład Cukierniczy Maja

Kontakt z nami

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wyczerpujących informacji.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]