Pasieka

Jedna z naszych pasiek

Jesteśmy producentami uli z poliuretanu. Obecnie możemy wykonać każdy, no może prawie każdy typ ula jaki sobie Państwo zażyczą.

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką FILMY, w której prezentujemy tematy związane z pracą w pasiece, z wykorzystaniem naszych produktów.

W wyniku długich doświadczeń w pracy z pszczołami i poszukiwaniu dobrego ula (nie mówię idealnego, bo takiego nie ma) do pracy w pasiece amatorskiej i wielkotowarowej przedstawiamy propozycję ula z poliuretanu.

Ktoś powie, przecież takie już są na rynku. To jest prawda, ale pewne  rozwiązania, forma składania podobna do klocków Lego czyni go może wyjątkowym. Ma jeszcze jedno czego nie mają inni. Wszystkie elementy narażone na działania czynników mechanicznych, są zabezpieczone kształtkami plastikowymi.

Podobno ccc (cena czyni cuda) - tak to prawda, ale jeżeli ma to być coś profesjonalnego to cudów nie ma. My postanowiliśmy obniżyć koszt przez wykonanie poszczególnych części ula z mniejszych elementów, które można łatwo rozebrać, złożyć, wymienić uszkodzoną część, a nie kupować całego nowego detalu.

Elementy są produkowane w formach metalowych, które nie ulegają odkształceniu, stąd duża dokładność w wykonaniu elementów i ich powtarzalność.

W ofercie posiadamy:

  • Ul wielkopolski  - 10r i 12r
  • Ul Ostrowskiej, Dadanta,  korpusowy
  • Ul Langstrotha, Apipol
  • Ul odkładowy 5-ramkowy
  • Ulik weselny wlkp/Dadanta

Materiały informacyjne do pobrania:

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcieliby złożyć zamówienie - zapraszamy do działu Kontakt.

 

Katalog "Ule z poliuretanu 2023" 

zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm zcm

Zakład Cukierniczy Maja

Kontakt z nami

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wyczerpujących informacji.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]