O Nas

Firma powstała 29.04.1991 r. jako S.C. (ojciec i syn). Kiedy przyszedł czas rejestracji firmy i trzeba było nadać jej nazwę, wybór padł na: "pszczółkę Maję" jako, że oboje interesujemy się hodowlą pszczół, a do znacznej ilości wyrobów stosujemy miód pszczeli, otrzymywany z własnej pasieki.

I tak korzystając z przepisów babci  rozpoczęliśmy wypiek ciast na weselne przyjęcia, różnego rodzaju imprezy, uroczystości, zarazem dostarczać towar do pobliskich sklepów. Stosując dobrej jakości półprodukty współpracując ze sprawdzonymi dostawcami, powiększając asortyment, utrzymując dobrą jakość ciast, zyskiwaliśmy coraz większą rzeszę klientów.

Dużą część naszych pracowników stanowią byli uczniowie, którzy odbywali w tym zakładzie praktykę uczniowską.

Konieczność i chęć pokonania nowych wyzwań przyczyniła się do stworzenia działu dekoracji, który w całości pokrywa nasze zapotrzebowanie.

Mamy nadzieję, że utrzymując wysoką i stałą jakość naszych produktów, klient przekona się do nich. Terminowość i niezawodność dostaw, oto nasze następne atuty. Ceny wyrobów staramy się ustawić na możliwie najniższym poziomie, dostosowując je jednak do cen użytych surowców.

Zakład Cukierniczy Maja

Kontakt z nami

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wyczerpujących informacji.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]